اعتیاد از پیوند انسان و ماده مخدر به وجود می آید
دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 18:56 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )
جلسه دوم از دوره بیست وسوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60نمایندگی شمس با استادی مسافر حمید ،نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه (صورت مسئله اعتیاد) در تاریخ 31 شهریور 99 رأس ساعت 17آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا خداوند را شاکرم که با کنگره 60 آشنا شدم و باعث شد بزرگترین مشکل زندگی ام را که اعتیاد بود حل نمایم. همچنین از ایجنت محترم آقای سیروس حسین زاده و راهنمای عزیزم مسافر امیر امیری تشکر می کنم که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


پیام رهایی مسافر غلام حسین
یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 21:38 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

روز چهارشنبه 26 شهریور ماه 99 شاهد رهایی یکی دیگر از شکوفه های یاس نمایندگی شمس با دستان آقای مهندس در نمایندگی آکادمی بودیم،مسافر غلامحسین در لژیون چهارم به راهنمایی مسافر بهمن سفر کرد،این رهایی رابه ایجنت محترم نمایندگی،راهنمایشان،خودشان و اعضاء نمایندگی شمس تبریک می گوییم 


تا باد چنین بادا.......


پیام رهایی مسافر عمار
یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 13:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

روز جمعه 28 شهریور ماه 99 شاهد رهایی یکی دیگر از شکوفه های یاس نمایندگی شمس با دستان آقای مهندس در پارک طالقانی بودیم،مسافر عمار در لژیون یازدهم به راهنمایی مسافر حمید سفر کرد،این رهایی رابه ایجنت محترم نمایندگی،راهنمایشان،راهنمای همسفر و همسفر محترمشان و اعضاء نمایندگی شمس تبریک می گوییم 


تا باد چنین بادا.......سالها اعتیاد قابل درمان نبود زیرا صورت مساله آن مشخص نبود
شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 18:44 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

جلسه چهارم از دور بیست و سوم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60، نمایندگی شمس به استادی کمک راهنمای محترم مسافرمهران ، نگهبانی مسافر ایمان و دبیری مسافر شمس با دستور جلسه (صورت مساله اعتیاد)  در تاریخ 29 شهریور99 در ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

بسیار خوشحالم که در این جایگاه هستم و آموزش می گیرم، یادم می آید در شهریور ماه سال92 اولین جلسه در شهرک غرب برگزار شد و من این افتخار را داشتم که بعنوان نگهبان خدمت کنم،از آن روز هفت سال گذشته است و من عزیزانی را می بینم که در سفر اول بودند ولی امروز در جایگاه کمک راهنمایی قرار دارند و از این بابت بسیار خوشحالم و این موضوع نشان دهنده این است هر شخصی در کنگره60 وارد شود و گوش به فرمان باشد،کم کم و به تدریج رشد می کند تا به بلوغ و جایگاه های بالا برسد

ادامه مطلب

کنگره 60 باعث شد حال خوبی تجربه کنم
چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 18:01 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

دوازدهمین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شمس با استادی مسافر حیدر، نگهبانی مسافر مسعود و دبیری مسافر امیر با دستورجلسه کتاب چهارده مقاله و تاثیر آن روی من در تاریخ 26 شهریور 99 در ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

ابتدا از ایجنت محترم،راهنمای خوبم،همچنین نگهبان و دبیر جلسه که اجازه خدمت به من دادند تشکر می کنند و خیلی خوشحالم که این جایگاه را تجربه می کنم چرا که قبل از رهایی همیشه دوست داشتم این جایگاه را تجربه کنم و خدا را شکر این اجازه به من داده شد

ادامه مطلب

حقیقت در ادامه نقاب از رخ برمی دارد
دوشنبه 24 شهریور 1399 ساعت 19:59 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )
جلسه اول از دوره بیست سوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شمس به استادی مسافر فریدون، نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه (کتاب چهارده مقاله) تاریخ 24 شهریور 99 رأس ساعت 17 اغاز به کار کرد.

تشکر می کنم از ایجنت و نگهبان محترم که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم. در مورد دستور جلسه فکر کنم که در سال 76 تا سال 89 4 یا 5 مقاله آن نوشته شده بود که کم کم با مصاحبه و گفتگو  با روزنامه ها و مجلات علمی معتبر و مکاتبات مهندس دژاکام با آقای ویلیام به صورت کتاب 14 مقاله گرد آوری و چاپ شد. به دلیل کم بود وقت یک مرور اجمالی به مقالات این کتاب می نماییم.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


گزارش تصویری از نگهبانی نظم نمایندگی شمس
یکشنبه 23 شهریور 1399 ساعت 10:25 | نوشته ‌شده به دست میلاد عباسی | ( نظرات )
جمعه گذشته 21 شهریور ماه 99، نگهبانی نظم پارک طالقانی بر عهده اعضای نمایندگی شمس بود.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تصاویر،

برچسب‌ها: کنگره 60،

پیام رهایی...
یکشنبه 23 شهریور 1399 ساعت 07:35 | نوشته ‌شده به دست میلاد عباسی | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

هفته گذشته شاهد رهایی پنج نفر از اعضای نمایندگی شمس از بند مواد مخدر بودیم.

همچنین یکی دیگر از اعضا نیز از بند اعتیاد به نیکوتین رهایی یافت.

مسافر شراگیم رهجوی مسافر نیما
مسافران سعید و حیدر رهجوی مسافر نیما
مسافر علیرضا رهجوی مسافر وحید
مسافر حامد رهجوی مسافر علی

همگی این عزیزان با تخریب انواع مواد مخدر وارد کنگره 60 شدند و به روش DST و داروی OT به مدت حدود 11 ماه سفر کردند و به رهایی از دام اعتیاد رسیدند.

در ضمن مسافر سیگار شمس نیز حدود 11 ماه به روش DST  و با آدامس نیکوتین سفر کرد و از بند نیکوتین رهایی یافت.


تا باد چنین بادا...

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولد و رهائیها،


بدون نشریات کنگره 60، درمان امکان پذیر نیست
شنبه 22 شهریور 1399 ساعت 23:17 | نوشته ‌شده به دست میلاد عباسی | ( نظرات )
 جلسه سوم از دور بیست و سوم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شمس با استادی مسافر عزت اله، نگهبانی مسافر ایمان و دبیری مسافر شمس با دستورجلسه کتاب چهارده مقاله تاریخ 22 شهریور 99 رأس ساعت 17 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا از نگهبان محترم آقا ایمان تشکر می کنم که به بنده اجازه دادن در این جایگاه خدمت کنم همچنین به ایجنت محترم شعبه آقای سیروس، مرزبانان و کلیه خدمت گزاران خسته باشید می گویم و خداوند را شاکرم که این افتخار را دارم در زمانی زندگی کنم که آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان حضور دارند و می توانم از محضرشان آموزس بگیرم تا در ادامه حیات خود به تکامل برسم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات شنبه،


خلاصه گزارش از لژیون چهارم
شنبه 22 شهریور 1399 ساعت 15:22 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله 
لژیون چهارم نمایندگی شمس با کمک راهنمایی مسافر بهمن در روز چهارشنبه به تاریخ ۹۹/۵/۸  با موضوع سی دی کـــــمــــک برگزار گردید.

خلاصه سخنان راهنما:
سی دی کمک در مورد از کار انداختن نقاط حساس است. نکته مهمی که مطرح می شود این است که رسیدن به قله (جایگاه) مهم است اما از آن مهم تر ماندن بر روی قله و حفظ آن می باشد. 
در طول زندگی ممکن است خیلی از ما انسان ها چیزی را بدست آوریم ولی قدر آن را ندانیم و آن را از دست دهیم. جسم ما هم همین است ، بارها مشاهده کرده ایم که پیرمردی ۷۰-۸۰ ساله هر روز ورزش می کند و خیلی سالم و سرحال است ولی شخصی دیگر که خیلی هم جوان تر است ، دچار هزاران بیماری و مشکل می باشد . 
رسیدن به رهایی و جایگاه سفر دوم هم دقیقا همین است ، اگر ما درست سفر کنیم و با فرامین و راهنمایی های کمک راهنمای خود جلو برویم ، قطعا به رهایی خواهیم رسید ولی چیزی که خیلی مهم تر از آن است ، تثبیت و ماندن در این جایگاه با ارزش است . وقتی که به جایگاهی می رسیم باید آن را حفظ کنیم و قدر آن را بدانیم. 
یکی از خصلت های ما انسان ها نسیان ( فراموشی ) است، ما نباید فراموش کنیم که برای رسیدن به هدف و جایگاه خود چقدر تلاش کرده ایم و چه سختی هایی را پشت سر گذاشته ایم .این خیلی مهم و با ارزش است که داشته ها و موهبت هایی که در زندگی در اختیار داریم را فراموش نکنیم و قدر داشته هایمان را بدانیم . این موضوع خیلی ساده است ، همین که حرف میزنیم، راه میرویم، میخندیم ، ارتباط برقرار مکنیم و .... همه اینها جزء داشته های ماست که گاهی اوقات با حرکت در مسیر ضد ارزش ها به آنها آسیب جدی وارد می کنیم و یا آنها را از بین می بریم. 
ممکن است این حرف را بارها شنیده باشیم: جسم خودم است و هرکاری که دوست داشته باشم با آن می کنم. این طرز تفکر کاملا اشتباه است و حاصل جهل و نادانی است. جسم ما امانتی است الهی که از طرف خداوند در اختیار ما قرار داده شده است و باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم. هیچ چیز در این دنیا نابود نمی شود و از بین نمی رود، بلکه فقط از شکلی به شکل دیگر تبدیل می شود و ما باید امانت دار خوبی باشیم و از جسم و روح خود محافظت کنیم. 
خیلی از ما انسان ها جایگاه های نامناسب، شرایط دشوار و قرار گرفتن در مسیر ضد ارزش ها را تجربه کرده ایم و با سعی و تلاش خود از آنها عبور کرده ایم و آنها را پشت سر گذاشته ایم، پس باید با سعی و تلاش در مسیر ارزش ها باقی بمانیم و قدر جایگاه خود و نقطه ای که به آن رسیده ایم را بدانیم، آن را حفظ کنیم و جای پای خود را در مسیر ارزش ها محکم کنیم. بایستی بتوانیم از داشته ها و موهبت هایی که در زندگی در اختیار داریم درست استفاده کنیم تا به هدف والای انسانی که همان آرامش است دست پیدا کنیم و از این امانت الهی که در اختیار داریم به خوبی مراقبت و محافظت کنیم.

تهیه گزارش: مسافر سلیم از لژیون 4 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات