آداب معاشرت رو یکی از رازهای موفقیت کنگره 60 می دانم.
شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 19:48 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )
جلسه شانزدهم از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه نمایندگی شمس، روزهای شنبه با استادی مسافر اشکان، نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر احمد با دستور جلسه (آداب و معاشرت) در تاریخ 31 خرداد 1399 ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحال هستم که جلسات کنگره دوباره به صورت فیزیکی در حال برگزاری است و این برای ما بسیار ارزش مند است و خدارو شکر که می توانیم از جلسات استفاده بکنیم و آموزش بگیریم.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


هر شخص فراخور حال خودش از کتاب60 برداشت می کند
چهارشنبه 28 خرداد 1399 ساعت 18:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

سومین جلسه  از دور  بیست و دوم  کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60، نمایندگی شمس، روزهای چهارشنبه با استادی راهنمای محترم مسافر امیر، نگهبانی مسافر مسعود و دبیری مسافر محمدرضا با دستور جلسه (کتاب عبور از منطقه 60 درجه و تصویر آن) در تاریخ  28 خردادماه 1399 درساعت17:00 آغاز به کار کرد  خلاصه سخنان استاد:

ابتدا می خواهم از حس خودم نسبت به این منبع با شکوه یعنی کتاب 60 درجه صحبت کنم، قبل از آن باید بدانیم منبع  دارای چه خصوصیاتی  است، منبع باید ظاهری ساده و قابل استفاده برای هر قشر با هر سطح سوادی باشد، باطن منبع نیز باید مورد استفاده محققین و آن هایی که می خواهند به کاوش  بپردازند و می خواهند ارتقاء پیدا کنند به کار بیایید

ادامه مطلب

ارزشمند ترین میراث ماندگار
دوشنبه 26 خرداد 1399 ساعت 23:59 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

سقوط همه‌ی انسان‌ها ریشه و علت‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد اما در رأس آن‌ها جهل و ناآگاهی قرار دارد زیرا نادانی انسان را از چرخه زمان و گردونه عالم هستی دور می‌کند بنابراین جهل وندانی می‌تواند جامعه‌ای یا دنیایی را از پا درآورد یا افکار منفی و باورهای غلط ذهن انسان‌ها بخصوص نسل جوان را فلج کند بدون شک یکی از مهم‌ترین ابزارها و کارهای که می‌تواند آفت جهل و ناآگاهی را بزداید، مطالعه و افزایش دانش است و آنچه می‌تواند شبهه‌های ذهنی را دفع کند و ایمان را به باورهای درست بازآورد کتابی است که حرف حق بگوید و از همه مهم‌تر از یک منبع حق و حقیقت سرچشمه گرفته باشد زیرا گرفتاران در چنبره پرسش‌ها؛ به دنبال پاسخ درستی در برابر ندانستنی‌هایی خود هستند.

کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر مرجعی هست برای تمامی انسان‌ها تا دانش خود را افزایش دهند. کتابی است برای رسیدن به حقایق چون کلام حق و حقیقت را بیان می‌کند و از همه مهم‌تر مطالب آن پایان‌ناپذیر است. این کتاب محصول تجربه و آموخته‌های درازمدت بنیان جمعیت احیای انسانی کنگره 60 جناب آقای مهندس است و سهم فراوانی در انتقال تجربیات، آگاهی و گسترش دانش بی‌انتهایی الهی به‌تمامی انسان‌ها بخصوص کسانی که دربند و دنیایی تاریکی‌ها قرار دارند کمک شایانی خواهد کرد و به‌عنوان زیباترین و ارزشمندترین میراث برای نسل‌های آینده ماندگار خواهد شد.

کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر یک نوع علم بیداری و هوشیاری هست که دانش و علم انسان‌ها را افزایش می‌دهد و منجر به رشد و تکامل انسان‌ها می‌شود و سبب دریافت فهم و درک مطالب الهی خواهد‌ شد و از همه مهم‌تر باعث می‌شود قابلیت‌های درونی تندتر ظهور کنند و از توقف انسان جلوگیری می‌کند چون کتابی هست که انسان را دز همه ابعاد در تعادل نگه می‌دارد و برای حفظ تعادل دائماً و همواره منجر می‌شود انسان درحرکت باشدمطالب کتاب عبور از منطقه 60 در جه زیر صفر پلی است برای رسیدن به دنیایی بهتر؛ این کتاب اوج ادب، احترام، آگاهی، شناخت، معرفت، دانش و علم است که هر چه بیشتر مطالعه می‌کنی از جهل و نادانی، کج‌فهمی، توهین، نفرت، کینه، حقارت و خشم انسان کاسته می‌شود و کسانی که با این کتاب انس بگیرند و مطالب آن را کاربردی کنند احتیاج نیست اتفاقات تلخ را تجربه کنند و قطعاً گرفتار نیروهای اهریمنی نمی‌شوند.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر،

کتاب کنگره 60
دوشنبه 26 خرداد 1399 ساعت 20:06 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

جلسه هشتم از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه نمایندگی شمس با استادی مسافر حسن، نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر مهدی با دستور جلسه "کتاب 60 درجه و تصاویر آن" در تاریخ 26 خرداد 1399 ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

در مورد کتاب 60 درجه باید این مطلب را بگویم که در سال 75 آقای مهندس دژاکام بعد از 17 سال اعتیاد و ترک های مختلفی که داشتند، اقدام به نگارش این کتاب نمودند.

 همان گونه که در کتاب نوشته شده است در ماه مبارک رمضان ایشان به فکر افتادند که مقدار مصرف خود را در ابتدا تثبیت و سپس مقدار آن را به روش خود کم نمایند و بعد از طی 11 ماه به درمان برسند. 
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،

پیام رهایی از دام اعتیاد
شنبه 24 خرداد 1399 ساعت 20:02 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

روز جمعه به تاریخ 23 خرداد ماه 99 شاهد رهایی مسافر محمد یکی دیگر از شکوفه های یاس کنگره60 و نمایندگی شمس با فرمان آقای مهندس بودیم.این رهایی را به اعضاء نمایندگی شمس مخصوصا ایجنت محترم، راهنمای محترمشان مسافر حسین، راهنمای همسفرشان و خانواده محترمشان تبریک می گوییم.


تا باد چنین بادا...........حقیقت بیان دارد و بیان زبان حقیقت قلم است.
شنبه 24 خرداد 1399 ساعت 18:51 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دور بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60، نمایندگی شمس، روزهای شنبه مورخ 24خرداد ماه 99 به استادی راهنمای محترم مسافر مهدی، نگهبانی مسافرمحسن و دبیری مسافر احمد با دستور جلسه «کتاب 60 درجه و تصاویر آن » رأس ساعت 17:00 آغاز به کارکرد.

امروز به دلیل اینکه استاد جلسه نتوانستند در جلسه حاضر شوند به دستو ر ایجنت محترم من در این جایگاه قرار گرفتم تا آموزش بگیرم
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


از مکافات عمل غافل نشو گندم از گندم بروید جو ز جو
چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 18:39 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )

جلسه  دوم  از دور  بیست و دوم  کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره شمس، نمایندگی شمس، با استادی مسافر علیرضا، نگهبانی مسافر مسعود و دبیری محمدرضا با دستور جلسه (چگونه در کنگره قدردانی کنیم) در تاریخ  21خرداد99 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

خدارو شاکرم که کنگره دوباره به حالت قبل خود بازگشته و جا دارد از مهندس دژاکام، ایجنت محترم ، مرزبانان، راهنمایان و خدمتگزارای نمایندگی که زحمت می کشند و این شرایط را برایمان فراهم کرده اند تشکر کنم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


گزارش تصویری از لژیون سردار نمایندگی شمس
دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 18:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )
لژیون سردار نمایندگی شمس به استادی راهنمای محترم مسافر فریدون، نگهبانی مسافر امیر و دبیری راهنمای محترم مسافر مسعود در ساعت 15:00 برگزار گردید، در ادامه تصاویر این لژیون را ملاحظه می فرمایید.

عکاس: مسافر شمس لژیون دوازدهم


فقط قدر دانی زبانی کافی نیست
دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 18:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

هفتمین جلسه از دور بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس، روزهای دوشنبه به تاریخ 19 خرداد ماه 99 به استادی راهنمای محترم مسافر مهدی نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر فرهاد با دستور جلسه «چگونه در کنگره 60 قدردانی می کنیم» ساعت 17:00 آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

ابتدا از ایجنت محترم و مرزبانان تشکر می کنم که شرایطی را مهیا کردند تا حداقل هفته ای یک بار در جلسات دورهم جمع شویم و از آموزش ها بهره ببریم، درمان در گروه اتفاق می افتد البته با گروه درمانی اشتباه نگیریم که دو مقوله جدا از هم می باشد.

ادامه مطلب

چگونه قدر دانی می کنیم
شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 20:07 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

جلسه چهاردهم از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60، نمایندگی شمس با استادی کمک راهنما مسافر نیما، نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر احمد با دستور جلسه « در کنگره 60 چگونه قدر دانی می کنیم » در تاریخ 17 خرداد ماه 1399 ساعت 17 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد؛

خدارو شکر می کنم که در این جایگاه قرار گرفتم تا بستری باشد برای آموزش گرفتن من و از نگهبان محترم آقا محسن تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند. دوست دارم قدری در باره گذشته کنگره 60 صحبت کنم، زمانی که من وارد کنگره شدم جمعیت به این اندازه نبود و شرایط سفر کردن هم سخت تر بود. در آن زمان شربت O.T قطع شده بود و افراد برای اینکه بتوانند دوره درمان را طی کنند مجبور بودند از تریاک استفاده کنند. برای تهیه داروی درمانم مجبور بودم به پارک ها و افرادی مراجعه کنم که بصورت غیر قانونی مواد مخدر می فروختند، تریاک بخریم و بعد طبق گفته راهنما آن تریاک را مصرف کنیم. وقتی نگاه می کنم می بینم افراد بسیاری زیادی زحمت کشیدند تا رهجو های سفر اول بتوانند به این شکل به کلینیک ها مراجعه کنند و داروی درمانی خود را دریافت کنند. شاید بعضی افراد الان وارد کنگره بشوند و بگویند مثلا هوا گرم است یا سرد است یا ایراد های این چنینی بگیرند اما ما در گذشته به علت کمبود فضای کافی بعضی از جلساتمان در بیرون از نمایندگی و در پارک ها برگزار می شد. 
ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات