مشارکت مکتوب در باب الهام از رمضان(رمضان،یک ضیافت عاشقانه)
شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 22:24 | نوشته ‌شده به دست میلاد عباسی | ( نظرات )

پیشاپیش فرارسیدن ماه رمضان را به کلیه مسافرین و همسفران کنگره 60 تبریک عرض می کنم و آرزومندم که همه بتوانیم بهترین و شایسته ترین بهره ها را از این ماه که همواره از آن بعنوان ماهی سرشار از برکت و بخشش یاد شده ، ببریم . ماهی که در آن درهای رحمت و بخشودگی خداوندی بازتر از هر وقت دیگریست و می تواند فرصتی مغتنم باشد برای سازندگی و قرابت بیشتر به قدرت مطلق ، دوری از ضدارزشها و حرکت در مسیر نیل به ارزشهای والای انسانی ...

ماه رمضان در نزد اعضای کنگره 60 از اهمیت والا و خاصی برخوردار است چرا که مبداء و منشاء روش درمانی کنگره 60 و نمایان شدن صورت مساله اعتیاد الهام گرفتن جناب مهندس از این ماه مبارک است . این ماه برای ایشان آغاز تفکر بود . تفکری الهی که زمینه ساز ساختاری مستحکم شد برای خروج هزاران هزار انسان اسیر و دربند چنگال اهریمن اعتیاد . تفکری روشنائی بخش و هدایت گر برای انسانهائی که خواستار ریزش هستند . انسانهائی که شیطان به زیباترین شکل ممکن گوهر جان آنهارا ربوده است و برایشان نومیدی و انزوا به ارمغان آورده . انسانهایی که به واسطه اختیارشان ، تحت القائات و الهامات نیروهای منفی فرامندهی شهر وجودیشان را پیشکش شیطان رانده شده کرده اند . رمضان ماه صبر کردن و استقامت ورزیدن برای رسیدن به آرامش است و آرامش به دست نمی آید مگر دراثر قدم برداشتن در صراط مستقیم . همان راهی که همواره قدرت مطلق و فرستادگانش انسان را به سوی آن انگشت اشاره بوده اند. رمضان ماه گذشتن و رفتن است. گذشتن از چیزهای خوب برای رسیدن به چیزهای بهتر . ماه بخشیدن و بخشیده شدن ...

ادامه مطلب در پست پایین
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،

برچسب‌ها: کنگره 60، دستور جلسات،

ادامه مشارکت مکتوب در باب الهام از رمضان(رمضان،یک ضیافت عاشقانه)
شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 22:13 | نوشته ‌شده به دست میلاد عباسی | ( نظرات )

رمضان ماه بازگشت است و امید داشتن به رحمت و بخشودگی خداوند . ماه تزکیه و پالایش در صراط مستقیم ،  که ختم به تغییر صفات می شوند . جایگزین شدن صفاتی پسندیده و الهی از جنس صفات قدرت مطلق با صفاتی حیوانی و ناپسند از جنس شیطان . ماه قدر و ماهی که در آن تنها آنانی مجذوب رحمت و بخشودگی قدرت مطلق می شوند که به ارتقاء برسند و نه آنانی که به سورچرانی مشغولند و براستی رشد و ترقی کردن چه سهل است وقتی تمنای دل باشد و چقدر نورافشانی نور زیباست وقتی که در طلوع خورشید فرمان صادر می کند بیدارشو ... زندگی دوباره آغاز شده است .

رمضان ماه جوشندگی است . همچون یک چشمه . چشمه ای سرشار از آب زلال که رفع تشنگی می کند و آشامیدن از آن شادی و شعف را به ارمغان می آورد و انرژی می دهد . ماه سواری گرفتن از مادیات نه سواری دادن به آنها . ماه دوری کردن از افراط و تفریط و رعایت نمودن  اندازه ها . ماه خروشنده بودن در مسیر رسیدن به ارزشها و ارزش پیداکردن  و بزرگ شدن. ماه چنگ زدن به ریسمان الهی و اجرای عمل سالم . ماه رسیدن به بحر و اقیانوسهای عمیق و شگرف خداوندی . ماه آموزش دیدن و خدمت کردن ...

ماه رمضان ماه دریافت القائئات مثبت و الهی است فقط کافیست دریچه دل را بگشایی تا لمس کنی الطاف قدرت مطللق را . ببینی آنچه دیگران نمی بینند و بشنوی اصواتی را که دیگران نمی شنوند . رمضان ماه تغییر است ماه تبدیل شدن و گونه ای دیگر زندگی کردن . ماه دگرگونی است . ماه تغییر مسیر دادن . ماه ایمان داشتن . پیروی از عقل و درنهایت لمس عشق . عشق به خالق و هرآنچه مخلوق اوست .


بااحترام مسافر علی ضیا
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،

برچسب‌ها: کنگره 60، دستور جلسات،

پیام تسلیت...
یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 18:47 | نوشته ‌شده به دست میلاد عباسی | ( نظرات )
پایان هر نقطه، سرآغاز خط دیگریست...

با نهایت تأسف درگذشت دکتر(مسافر) مسعود حاج رسولی را به خانواده کنگره 60 تسلیت عرض می نماییم.

لازم به ذکر است دکتر حاج رسولی یکی از محققین فعال در زمینه اعتیاد بوده و در کنگره 60 در جوار جناب مهندس با پژوهش در این زمینه، راه را برای رهایی افراد از بند اعتیاد هموار می ساختند.روحشان قرین رحمت الهی...

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ها،

برچسب‌ها: کنگره 60،

خلاصه سی دی مکملها
پنجشنبه 21 فروردین 1399 ساعت 19:33 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

 به نام قدرت مطلق الله 

" استاد فرمودند " تا قبل از اینکه بشر پا به کره زمین بگذارد موجودات دیگری کره زمین را آماده کردند تا بشر پذیرش بشود مثلا دایناسورها زمین را آماده پذیرش کردند و به فرمان رفتند تا انسان پا به زمین بگذارد .هستی صور مختلف دارد یک جور نیست ما فقط صور آشکار را میبینیم صور پنهان را ندیدیم .ما قادر به حل بیماریها نبودیم .انسان یک قانون است و همه شامل قانون تغییر و تبدیل و ترخیص هستند .هیچ چیز در حال سکون نیست چون مزمحل میشود و میگندد .اگر تمام مراسم عبادی را انجام بدهی ولی دروغ بگویی احتکار کنی نزول کنی و بگیری عملیات اصلی را انجام ندادی و قوانین را رعایت نکردی فایده ندارد بعضی مولانا را حفظ هستند ولی وارد مرحله تغییرات عملی نشدند خاطر همین به نتیجه نمیرسند .ما حتما باید تغییرات را در خود ایجاد کنیم هم در فیزیولوژی و هم در بخش های دیگرشبیه شکستن چوب است که کم کم میشکند و اتفاقی میفتد .شما روی انگور اب میگذارید و تغییرات ایجاد میشود و تبدیل به قند و یا سرکه میشود و ذره ذره انجام‌میپذیرد .نتیجه میگیریم در زندگی راکد نمیتوانیم باشیم .پایه تبدیل شدن تغییرات است .
           
    
کار تغییر و تبدیل پیچیده و زمان بر است .برای تبدیل به اب زلال شدن باید به صورت فیزیکی تغییرات را انجام داد .ما تا زمانی که تغییرات را انجام ندهیم تبدیلات انجام نمیشود .اگر تغییرات غلط باشد عمر انسان کوتاه میشود و انسان شکسته میشود .
۶۸ درصد انسانها بخاطر تغذیه غلط میمیرند چاقی معضل بزرگ امروز است و در اثر تغذیه غلط است ۶۰ درصد مردم در ایران اضافه وزن دارند .فردی که ۱۶۰ سانتی متر است با ۶۰ کیلو وزن خوب است ولی میبینیم تا ۳۰ الی ۴۰ کیلو گاهی اضافه دارند ،ما باید از برخی اخلاقهای بد فاصله بگیریم، وقتی تغییر میکنیم تبدیل میشویم .از دیپلم به لیسانس و یا دکترا تغییر میکنیم .


ادامه مطلب
مشارکت مکتوب
پنجشنبه 21 فروردین 1399 ساعت 18:32 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )
سلام دوستان محمد مهدی هستم یک مسافر.

برداشت من در مورد سی دی ظرفیت، مسئولیت، قبله گم کردن؛

در آغاز کلام، جناب مهندس ظرفیت را یکی از رکن های اساسی انسان بیان می کنند و داشتن و محرومیت از آن متمایز کننده جایگاه افراد است. این نشان از اهمیت فاکتور ظرفیت و گنجایشش است. موضوع داشتن و یا نداشتن ظرفیت را به طور ملموس، در اجتماع و در روابط می‌توانیم مشاهده کنیم. چه بسیارند افرادی که از لحاظ اجتماعی و رتبه ای در جایگاه بالایی هستند ولی با توجه به داشتن ظرف وجودی گسترده با مهربانی و بی آلایش با انسان ها در مراوده هستند. ذره‌ای داشتن رتبه و مقام در آنان باعث متضاد برخورد کردن با ارزش ها نمی شود. در حالی که، نقطه ی مقابل این افراد، انسان هایی هستند که ظرفیت زیادی ندارند و اگر بر حسب اتفاق و زد و بند کردن به رتبه ای نائل آیند موجب تخریب خود و دیگران می شود، مانند این است که بخواهیم فیلی را در قفس پرنده بگذاریم نتیجه مشخص است.

نکته ای که برای من بسیار جذاب بود در این سی دی بحث در مورد ظرفیت داشتن برای سلامتی و خوبی است. چیزی که درخور حال من بود چرا که زمان هایی در گذشته ظرفیت سالم بودن و راحت زندگی کردن را نداشتم و دائما به آنچه که همچون موهبتی نزد من بود، بی توجهی می کردم و بی اندیشه آن را خدشه دار می کردم و از بین می‌بردم. 

ادامه در مطلب پایین...

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دلنوشته ها،

ادامه ی مشارکت مکتوب
پنجشنبه 21 فروردین 1399 ساعت 18:30 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

گفته می‌شود علت اینکه عده ای از انسان ها به هدف و خواسته خود می‌رسند و دسته ای دیگر علیرغم کوشش و اصرار بی وقفه به خواسته خود نمی‌رسند، تفاوت در ظرفیت انسان هاست. سیستم اداره کننده ی هستی و کائنات بسیار دقیق است و اگر بستر و ظرفیت مناسب وجود نداشته باشد هرگز به شخص مطالبه کننده اعطاء نمی‌شود.

یکی از راه های افزایش ظرفیت، بالا بردن نقطه ی تحمل است، من اگر می خواهم ظرفیت وجودی و پذیرش رو بیشتر کنم بایستی که در مسائل و زندگی روزمره در انجام دادن کارها نقطه ی تحملم را زیاد تر بکنم.

در سال های گذشته خیلی وقتها چیزی را از خدا طلب می کردم ولی به آن نمی رسیدم ولی حال که آن چیز را  در اختیار دارم اگر صادقانه نگاه کنم می بینم که اگر در آن موقع به من داده می شد بی شک و بلا استثناء موجب تخریب من می شد.

آقای دژاکام می‌فرمایند: همه چیز در درون ماست.

پس اگر من خواسته ای دارم و به آن نمی رسم این مرتبه به جای حرف های ناامید کننده زدن، به درونم تمرکز کنم که آیا پارامتر ظرفیت لازم در من ایجاد شده است یا نه.

نویسنده: مسافر محمد مهدی از لژیون 12


پیام رهایی
چهارشنبه 20 فروردین 1399 ساعت 09:45 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

روز چهارشنبه 20 فروردین ماه 1399 مسافر مهدی و مسافر علی رهجویان راهنمای محترم مسافر امیر از دستان پر مهر آقای مهندس دژاکام گل رهایی از اعتیاد دریافت کردند. هر دو مسافر با تخریب تریاک وارد کنگره شدند و با خواست و تلاش مستر خودشان توانستند به روش D.S.T و با داروی O.T به درمان برسند و وارد سفر دوم شوند. با عرض تبریک و شادباش به این دو عزیز و راهنمای محترمشان امیدواریم در سفر دوم نیز موفق باشند.

تا باد چنین بادا...

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولد و رهائیها،

رهایی از دام اعتیاد
سه شنبه 19 فروردین 1399 ساعت 08:12 | نوشته ‌شده به دست میلاد عباسی | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
هفته گذشته شاهد رهایی یکی دیگر از اعضای نمایندگی شمس بودیم اما به دلیل بحران پیش آمده (بیماری کرونا) و به پیشنهاد جناب آقای مهندس، اخذ رهایی به صورت غیرحضوری و از راه دور انجام شد.

با عرض تبریک و شادباش به این عزیز و راهنمای محترمشان امیدواریم در سفر دوم نیز موفق باشند.


           
                          

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولد و رهائیها،


رهایی...
سه شنبه 19 فروردین 1399 ساعت 07:29 | نوشته ‌شده به دست میلاد عباسی | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق 

تبریک به مسافر علی اکبر عزیز بابت اخذ رهایی از بند موادمخدر از دستان پرمهر جناب مهندس و ورود به سفر دوم. این رهایی را به راهنمای گرانقدر مسافر حسین و همه اعضای نمایندگی شمس تبریک عرض می نماییم.

تاباد چنین بادا...

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولد و رهائیها،


سخنان استاد امین دژاکام
دوشنبه 18 فروردین 1399 ساعت 14:09 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

خلاصه سی دی (کج) 

 

استاد امین دژاکام؛

راجع به وادی هفتم، این وادی ها جزو قوانین هستی است و اگر ما حتی یکی از قوانین را کنار بگذاریم تغییر و تبدیل غیر ممکن است یا خیلی سخت است. علم چیزی جدا از حقیقت نیست. برای تغییر باید علم را فرا بگیریم و برای فراگیری علم باید حقیت یک موضوع را درک کنیم

هر چقدر بیشتر در مسیر راستی و درستی باشیم انسان قدرتمندتری هستیم. برای همین می گویند؛ ز نیرو بود مرد را راستی، ،ز سستی کجی زاید و کاستی.انسان زمانی در قدرتمندترین حالت است که به راستی و درستی عمل کند. اگر دانش و استعداد زیادی داشته باشیم و شروع به انجام ضد ارزش مثلا دروغ کنیم مانند ستون ضخیم و مستحکمی هستیم که کج است. خداوند در قرآن می فرمایند زمانی که به شما علم داده شد شما با هم رقابت و حسادت کردید. در کنگره ما خیلی مطالب را یاد گرفتیم و از تاریکی خارج شدیم، ولی الان مرحله بعد است که رشک و رقابت است. تمام سیستمها از این دو مرحله تبعیت می کنند. ما در کنگره یا آموزش می گیریم یا خدمت می کنیم، یعنی یا آموزش می گیریم یا آموزش می دهیم که البته معلم خودش هم آموزش می گیرد. دو جایگاه شاگردی و استادی هر کدام یک سری چیزها را می طلبد. 

 ادامه در پس پایین

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دیهای آموزشی، 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic