ازدواج باعث رشد سلامت انسان می شود
شنبه 30 آذر 1398 ساعت 18:55 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

چهارمین جلسه از دور بیست و یکم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شمس مورخ 30 آذر ماه 1398 با استادی مسافر علی، نگهبانی آقای محسن و دبیری آقای محمود با دستور جلسه «ازدواج» و در ادامه تولد سه سال رهایی مسافر محمدرأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

 خلاصه سخنان استاد:

در مورد دستورجلسه باید بگویم که وقتی ما در سفر اول قرار میگیریم در واقع با انبوهی از مشکلات روبرو هستیم که عدم مسئولیت پذیری یکی از آن ها می باشد، وقتی ما در ساختار ازدواج قرار می گیریم لذت هایی رو تجربه می کنیم که خارج از این ساختار امکان پذیر نیست و باید گفت که بهره مند شدن از این نعمت ها مستلزم قبول سختی ها و محدودیت هایی است که تجربه جدید و جالبی است، تجربه زوجیت و در کنار همه سختی هایی که وجود دارد باعث رشد و ارتقاء و سلامت انسان ها می شود و این به شرطی محقق می شود که در انتخاب دقت شود و در کمال سلامت عقل این انتخاب صورت  بگیرد،بطور مثال به صرف این که ما در سلیقه غذایی یا رنگ مشترک و یا یک رفتار خاص مشترک نباید به این نتیجه رسید که ما می توانیم یک عمر کنار یکدیگر زندگی کنیم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،

سومین سال رهایی مسافر محمد
چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 23:05 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )
بدین وسیله به اطلاع مسافران و همسفران کنگره 60 می رساند روز شنبه 30 آذرماه 1398 سومین سال رهایی مسافر محمد را در نمایندگی شمس جشن می گیریم. ایشان با تخریب 10 سال وارد کنگره 60 شدند و توانستند به روش D.S.T و با داروی OT با راهنمایی کمک راهنمای محترم آقای علی به درمان برسند.
تاباد چنین بادا...
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ها، تولد و رهائیها،

ما اعتقاد داریم که روش کنگره60 بهترین روش درمان
چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 19:22 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

پنجمین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس، روزهای چهارشنبه به تاریخ 28 آذرماه 1398 با استادی مسافر  حسن، نگهبانی مسافر مرتضی و دبیری مسافر سعید، با دستور جلسه «گلریزان» ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

از همه دوستان که به من فرصت خدمت دادند سپاس گزاری می کنم و از همه عزیزان بابت حضور در برگزاری جشن گلریزان ممنونم،باعث فخر و مباهات است، در نمایندگی ای حضور دارم که این سطح از حمایت مالی را از خود نشان می دهند . کنگره 60 در ابتدا کار خود را با یک شعبه شروع کردولی امروز بالغ بر 60 نمایندگی داریم، 

ادامه مطلب

ما بیشتر از هر چیزی نیاز به بخشیدن داریم
دوشنبه 25 آذر 1398 ساعت 22:06 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )
جلسه سوم از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس، در تاریخ 25 آذر ماه 1398 با استادی مسافر سیروس، نگهبانی مسافر امیر و دبیری مسافر مسعود، با دستور جلسه (گلریزان) ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.


در ابتدای جلسه صحبت های بنیان کنگره 60 آقای مهندس دژاکام بصورت زنده از میکروفن نمایندگی برای مسافران پخش شد.

خلاصه سخنان استاد:

با شنیدن صحبت های زیبای جناب مهندس جسارت می کنم که در ادامه بخواهم صحبت کنم. همانطور که جناب مهندس فرمودند ما بیشتر از هر چیزی نیاز به بخشش داریم، نیاز نداریم کسی به ما چیزی ببخشد. هر کسی هر اندازه ای که کمک کرد، چه هزار تومان چه صد میلیون چه یک میلیارد، اگر به این بخشش خودش شک کرد بیاید و مبلغ خودش را بگیرد، چون در کنگره60 هیچ چیز اجباری نیست همانطور که درمان اعتیاد اجبار نیست.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


گلریزان
جمعه 22 آذر 1398 ساعت 19:24 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

جشن گلریزان مبارک باد

اگر بنایی آباد باشد اما ساکنین آن خراب باشند، بنا هم کم‌کم رو به نابودی و خرابی می‌رود؛ اما ساکنین آباد، بناهای خراب و یا ویرانه‌ها را هم می‌توانند احیاء کنند.

بدین وسیله از تمامی مسافران دعوت می شود در روز دوشنبه  25 آذرماه 1398 ساعت 16:45 در جشن بسیار با شکوه گلریزان نمایندگی شمس حضور به هم رسانند تا با یاری یکدیگر زیبایی دیگری را خلق کنیم.

دیگران کاشتند و ما خوردیم، ما بکاریم تا دیگران بخورند.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دلنوشته ها،

طراوت میهمان دل های ماست
جمعه 22 آذر 1398 ساعت 18:42 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

به نام نامی عشق و محبت

انسان خوشیخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد، شاید این که می گوییم ما در چی هم روان شده ایم این است که بدانیم باهم بودن را به صفحه فطرتمان نوشته اند چراکه بی هم بودن تلخ است و تحمل ناپذیر.

اگر دلبستگی ما آدم ها به هم نبود چه می شد؟!

از من تا تو، فاصله ای نیست، جز برداشتن یک قدم به عشق، زمین سرد است اما آتش مهر قلب های عاشقان در سراسر گیتی نه تنها کلبه های خویش بلکه کلبه همسایگان را نیز برقرار و برافروخته نگاه می دارد. کلبه های سرد و خاموش، با دستهای ترک ترک و پینه بسته آدمی سیاره خاکی ما برمدار وحدت دل های عاشق می گردد. آدمی بنده محبت است و هرچه نتواند سنگ خارای قلبش را بگشاید، محبت خواهد توانست.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دلنوشته ها،

گلریزان رسمی است که در تمام نهادهای خیریه مردم محور انجام می شود
چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 19:59 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )

سومین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60 روزهای چهارشنبه مورخ 20 آذر 98 ویژه مسافران  نمایندگی شمس با استادی آقای اشکان نگهبانی آقای مرتضی و دبیری سعید با دستور جلسه (گلریزان) رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

گلریزان رسمی است که در تمام نهادهای خیریه مردم محور انجام می شود و اگر این رسم وجود نداشت کره خاکی جای سختی برای زندگی می شد. خیلی از انسانهای حامی وجود دارند و خیریه های زیادی در دنیا هستند که برای بهتر شدن زندگی دیگران کمک مالی می کند. در کره خاکی مشکلات زیاد مالی وجود دارد. چه چیز باعث درست شدن نهادهای خیریه می شود؟

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


پیام این هفته این است که باید قدردان باشیم
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 18:20 | نوشته ‌شده به دست bahman | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

دهمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران شعبه شمس مورخ 98/9/18 به استادی مسافر حسین و نگهبانی مسافر رستم و دبیری مسافر اکبر با دستور جلسه "بنیان کنگره 60"  ساعت 17شروع به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

خدا راشکر می‌کنم که در این جایگاه هستم و با تشکر از آقای نگهبان این هفته را به همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم.این هفته متعلق به همه ما است چرا که جناب مهندس با راه اندازی کنگره 60 همه ما را دوباره متولد کردند و امیدوارم بتوانیم در راه ایشان قدم برداریم

 

ادامه مطلب
دستور جلسه بنیان و تولد آزادمردی مسافر محسن
شنبه 16 آذر 1398 ساعت 18:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

جلسه دوم از دور بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران نمایندگی شمس به استادی ایجنت محترم آقای سیروس نگهبانی آقای محسن و دبیری آقای محمود در تاریخ 16 آذرماه 98 با دستور جلسه «بنیان کنگره60» و در ادامه تولد آزادمردی مرزبان محترم آقای محسن رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

بسیار خوشحالم که در این جایگاه هستم و خدمت می کنم ،همانطور که می دانیم آقای مهندس این دستور جلسه را  بخاطر این گذاشته اند تا بدانیم که کنگره60 از کجا به کجا رسیده و یادمان باشد چه زحمت ها و سختی هایی هم آقای مهندس و هم دیگران متحمل شده اند تا به این جا رسیده ایم، باید شکر گذار خداوند باشیم چون در زمانی زندگی می کنیم که آقای مهندس حضور دارند و زمان حیات ایشان است، من خودم همیشه آرزو می کردم سفر اولم تمام شود و گل رهایی را از آقای مهندس بگیرم

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی، تولد و رهائیها،

بیست و دومین سالگرد بنیان کنگره 60
جمعه 15 آذر 1398 ساعت 15:18 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

بیست ودومین سالروز رهایی بنیان کنگره 60 آقای مهندس دژاکام  

را به ایشان ،خانواده ی محترم و گرامی شان؛ 

و تمامی اعضای کنگره 60 تبریک عرض می نماییم. 

مسافران و همسفران نمایندگی شمس
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ها، تولد و رهائیها، 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic