تولد
چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 19:15 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )
روز شنبه 3 اسفند ماه 1398 در محل نمایندگی شمس تولد سومین سال رهایی مسافر رضا را جشن می گیریم.

ایشان با تخریب 17 سال مصرف هروئین وارد کنگره شدند و پس از 13 ماه به روش D.S.T و با داروی O.T با راهنمایی کمک راهنمای محترم آقای رضا توانستند به درمان اعتیاد برسند.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ها، تولد و رهائیها،

مهم ترین وظیفه رهجو این است که روی پای خودش بایستد.
چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 18:14 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )
جلسه چهاردهم از دور بیست و یکم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60، ویژه مسافران نمایندگی شمس، با استادی مسافر محسن، نگهبانی مسافر مرتضی و دبیری مسافر مصطفی با دستور جلسه «وظایف رهجو و راهنما» تاریخ 30 بهمن ماه 1398 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

ابتدا از نگهبان عزیز و راهنمای خوبم تشکر می کنم که اجازه خدمت در این جایگاه را به من دادند.

اهمیت دادن به مفاهیم کنگره موضوعی بوده که برایم خیلی حائز اهمیت است. یعنی اگرمی گوییم تفکر، باید بدانیم که با فکر چه تفاوتی دارد یا مفهوم سفر چیست. اگر به این موضوع توجه کنیم هم سفر خوبی خواهیم داشت و هم راحت تر به نتیجه می رسیم چرا که از ریشه و مفهوم همه مسایل را درک می کنیم آقای مهندس می فرمایند همه این مفاهیم برای کنگره طراحی شده اند و در هیچ جایی کلمه مسافر،رهجو و.... را با این مفهوم پیدا نمی کنید.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


وظایف راهنما و رهجو
دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 17:48 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

جلسه پنجم از دور بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس، روزهای دوشنبه مورخ 28بهمن ماه 98 به استادی مسافر امیر نگهبانی مسافرسعید و دبیری مسافر فرهاد با دستور جلسه «وظایف راهنما و رهجو »راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

قبل از این که راجع به دستور جلسه صحبت کنم لازم است تشکر کنم از تمامی دوستانی که در دوره قبلی مرزبانی من و همکارانم را در این جایگاه همراهی کردند تا حافظ مرزهای کنگره60 و نمایندگی خودمان باشیم و اگر کاری را باید انجام می دادیم که در ظاهر شاید تلخ می آمد ولی نتیجه آن شیرین بود چرا که باید طبق قوانین عمل می کردیم به هر روی اگر شخصی را ناراحت کردم از همین جا از او عذر خواهی می کنم،در ادامه به گروه مرزبانی جدید تبریک می گویم امیدوارم درکارشان استوار باشند و با ایمان ادامه دهند.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


مرزبان حافظ مرزهای کنگره است
شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 23:22 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )
یازدهمین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60، نمایندگی شمس، روزهای شنبه در تاریخ 26 بهمن ماه 1398 با استادی دیدبان محترم آقای علی مجدیان، نگهبانی آقای محسن و دبیری آقای احمد با دستور جلسه «وظایف رهجو و راهنما» ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که در بین شما عزیزان هستم. فرا رسیدن روز مادر و روز زن را به همۀ همسفران تبریک می گویم. امروز برای انجام مراسم پیمان مرزبان های جدید و تقدیر از مرزبان های دورۀ گذشته در نمایندگی شما حضور دارم، معمولا روز اجرای پیمان روز مرزبان ها است. دوستان 14 ماه در یک نمایندگی زحمت کشیده اند و تلاش کرده اند و این تلاش توسط همۀ شما دیده شده است و امروز، روز برداشت محصول هست، این روز انتهای دوره یا روز بعد از انتهای دوره است که مرزبان ها آن چیزی را که کاشته اند برداشت خواهند کرد، برخورد دیگران با ایشان چگونه خواهد بود؟ آیا بهتر از روزی است که مرزبانی را شروع کردند یا خیر، که انشاءالله همیشه بهتر خواهد بود.

امروز دوستانی هم که حضور دارند می توانند راجع به مرزبان ها صحبت کنند، اگر نقاط قوت یا ضعفی از ایشان دیده اند می توانند مطرح کنند، مرزبان های جدید هم می توانند از این نکات استفاده کنند. من وقتی می خواهم در یک مسیر جدید شروع به حرکت کنم خوب است که نقاط روشن و تاریک مسیر را یک نفر به من گوشزد کند و من را راهنمایی کند. از این صحبت های شما مرزبان های دوره قبل به یک جمع بندی از عملکردی که در این 14ماه داشتند، می رسند و کارنامۀ کاری خودشان را می بینند. شما بودید که آنها را با رأی خودتان انتخاب کردید، شما به آنها اعتماد کردید و آنها سعی کردند که خدمتشان بر مبنای این اعتماد شما باشد.

جایگاه مرزبانی هم سخت و هم سهل است. انجام کار مرزبانی امروز در کنگره کار بسیار سختی شده است و هر چه جلوتر می رویم سختی کار بیشتر هم می شود، به جهت این که حیطۀ مسئولیت هایشان بیشتر می شود. مرزبان حافظ مرزهای کنگره است، هم مرزهای فیزیکی قابل دید و هم مرزهای غیر قابل رؤیت، یعنی هم باید وظایف خودش را بداند، هم محدودۀ کاری راهنمایان را بداند تا بتواند از حریم آنها حفاظت کند و در کل باید مرزبندی تمام جایگاه های خدمتی که در یک نمایندگی تعریف شده است را بداند و آنها را رعایت کند تا یک نفر وارد حریم نفر دیگر نشود، اینها همه جزء شرح وظایف مرزبان ها می باشد که در اول دوره از آنها امتحان گرفته می شود.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،

«دریافت گل رهایی»
پنجشنبه 24 بهمن 1398 ساعت 18:55 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

در روز چهارشنبه به تاریخ 23 بهمن ماه 1398 مسافر عباس رهجوی کمک راهنمای محترم مسافر بهمن از دستان پر مهر بنیان کنگره 60 آقای مهندس دژاکام گل رهایی از اعتیاد دریافت کردند.

مسافر عباس با بیش از 5 سال تخریب شیشه و متادون وارد کنگره60 شدند و پس از 13 ماه به روش D.S.T و با داروی درمانی O.T توانستند به درمان و رهایی از اعتیاد برسند.

تا باد چنین بادا...

...

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ها،

دستور جلسه عقل با استادی مسافر حسن
چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 23:15 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

جلسه سیزدهم از دور بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60، نمایندگی شمس، روزهای چهارشنبه مورخ 16 بهمن ماه 1398 به استادی مسافر حسن نگهبانی مسافر مرتضی و دبیری مسافر مصطفی با دستور جلسه «وادی ششم و تاثیر آن روی من» ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد؛

از نگهبان و دبیر جلسه تشکر می کنم که مسئولیت اداره جلسه را به من دادند تا آموزش بگیرم. در جهان بینی کنگره 60 برای این که مباحثی که در موردش صحبت می شود قابل فهم تر باشد، مدل هایی در نظر گرفته شده است. استاد امین برای نفس انسان در جهان بینی از مدل شهر وجودی استفاده می کند و برای بهتر درک شدن عقل انسان از مدل قلعه ی عقل استفاده می کند، عقل به عنوان یک فرمانده در نظر گرفته شده است که فرمان نهایی را صادر می کند.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،

اهدای شال مرزبانان
چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 15:47 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )
روز شنبه در تاریخ 26 بهمن ماه 1398 در محل نمایندگی شمس استاد جلسه دیدبان محترم آقای علی مجدیان می باشد، مراسم پیمان و اهداء شال مرزبانان جدید این نمایندگی توسط ایشان انجام خواهد شد.


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ها،

دریافت شال
سه شنبه 22 بهمن 1398 ساعت 11:46 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

روز دوشنبه 21 بهمن ماه 1398 مسافر مهدی رهجوی مسافر وحید و مسافر محمد رهجوی مسافر علی پس از اجرای مراسم پیمان موفق به دریافت شال کمک راهنمایی  از دستان پرمهر آقای مهندس شدند.

عرض تبریک و آرزوی موفقیت این عزیزان در جایگاه کمک راهنمایی.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ها،

انسان ها وقتی در نور هستند کمترین بها را پرداخت می کنند
شنبه 19 بهمن 1398 ساعت 20:24 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

جلسه دهم از دور بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شمس با استادی دیدبان محترم آقای علیرضا زرکش، نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر احمد با دستور جلسه «وادی ششم و تأثیر آن روی من» تاریخ 19 بهمن ماه 1398 ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحال هستم که این توفیق نسیب من شد که در این جایگاه قرار بگیرم. 

وادی ششم می گوید: عقل در تکامل مانند ماشین تابع خود است ولی روح با لطافت منحصر به فرد خود با اراده عقل راهبری می شود. در مورد عقل صحبت کردن کار بسیار دشواری است، آقای مهندس دژاکام در کتاب خود توضیح داده اند که چطور می شود به فرمان عقل نزدیک شد، این کار بسیار سخت است، خوب زندگی کردن کار بسیار سختی است، اینکه بدانیم چه چیزی خوب است و یا چه چیزی بد است و کار بد را انجامش ندهیم کار دشواری است، وقتی ما متوجه می شویم مواد چه تخریب سختی در بر دارد این خود یک نتیجه است. ما در کنگره دنبال عمل سالم هستیم. عمل سالم عملی است که نتیجه درست داشته باشد. مصرف مواد لذت بخش بود ولی در نهایت نتیجه درستی نداشت، من در زمان مصرف با خودم فکر می کردم کسی که مواد مصرف نمی کند حالش خوب نیست. خیلی کارها که انجام می دهیم ممکن است هنوز به نتیجه درست در مورد انجام آن کارها نرسیده باشیم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


قبح داروی درمان را نگه دارید
چهارشنبه 16 بهمن 1398 ساعت 19:54 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

جلسه دوازدهم از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس، روزهای چهارشنبه مورخ 16 بهمن ماه 98 به استادی مسافر محمد نگهبانی موقت مسافرحامد و دبیری مسافر مصطفی با دستور جلسه « OT »  راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خداراشاکرم که در قسمت اوتی خدمتگزار هستم این هفته را به همکارانم در این قسمت تبریک می گویم،خدمت کردن در اوتی خیلی انرژی می دهد و من هم به نوبه خودم خیلی لذت می برم از این جایگاه خدمتی،یادم می آید اواخر سفر اول بودم که دوست داشتم در این قسمت خدمت کنم که خداوند این جایگاه را برای خدمت نصیبم کرد 


ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic