انتخابات مرزبانی نمایندگی شمس
دوشنبه 30 دی 1398 ساعت 23:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )
((به نام قدرت مطلق الله))

روز دوشنبه 30 دی ماه 1398 انتخابات مرزبانی نمایندگی شمس با نظارت دستیاران دیدبان و ایجنت محترم نمایندگی انجام شد. این انتخابات در محیطی آرام و باحضور پر شور مسافران برگزار گردید.
از بین 7 کاندیدای مرزبانی مسافران حامد، مهدی، محمد، عباس و میلاد برای چهارده ماه به عنوان مرزبان نمایندگی شمس انتخاب شدند.
با آرزوی موفقیت و خدمت در جایگاه بالاتر برای مرزبانان دوره گذشته و همچنین تبریک فراوان به مرزبانان منتخب دوره جدید.
در ادامه گزارش تصویری این مراسم با شکوه را ملاحظه می فرمایید.

ادامه مطلب

انسان هم زمان در سه جهان زندگی می کند
دوشنبه 30 دی 1398 ساعت 22:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

جلسه اول از دور بیست و سوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس با استادی مسافر نیما ،نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر فرهاد با دستور جلسه (وادی پنجم و تأثیر آن روی من) در تاریخ 30 دی ماه 1398 ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

بسیار خوشحالم که دوباره در این جایگاه قرار گرفتم. در وادی پنجم گفته شده است، انسان در یک زمان در سه جهان زندگی می کند. جهان خاک، جهان خواب که وقتی خواب هستیم در آن سیر می کنیم و جهان ذهن، ما هر لحظه در این جهان ها زندگی می کنیم. جلسۀ گذشته که جشن همسفر بود، عزیزان همه قدردانی کردند و ما نیاز داشتیم که قدر دانی کنیم از همسفرانمان، من بسیار نیاز داشتم برای اینکه فراموش نکنم چه روز هایی را سپری کردم و چه سختیهایی را کشیدم تا به این نقطه رسیده ام.

ادامه مطلب

چگونگی انتقال حال خوش
شنبه 28 دی 1398 ساعت 22:22 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

جلسه هفتم از دور پانزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، نمایندگی شمس به استادی همسفر لیلی، نگهبانی همسفر مریم و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسه «جشن همسفر» در تاریخ 28 دی‌ماه 98 ساعت 17 آغاز بکار نمود.

 

خلاصه سخنان استاد؛

این روز را به همه ی اعضای کنگره 60 مخصوصا خانواده آقای مهندس دژاکام تبریک می گویم. ما برای درمان مصرف مواد مخدر خود و یا مسافرمان اینجا جمع شدیم و بعد از مدتی با مفاهیمی مثل مسافر و همسفر آشنا شدیم و متوجه شدیم که اعتیاد یک بیماری است. آقای مهندس می فرماید که همسفر به مثابه بال پرواز برای مسافر می باشد. بعد از مدتی حضور در کنگره متوجه می شویم که منِِ همسفر چه تاریکی هایی دارم که باید برای آن کاری بکنم و چقدر خود را نیازمند آموزش های کنگره می بینیم.

ادامه مطلب
دوستان هم لژیونی هم می توانند همسفر ما باشند
چهارشنبه 25 دی 1398 ساعت 18:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

نهمین جلسه از دور بیست و دوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شمس با استادی مسافرامیر، نگهبانی مسافر مرتضی و دبیری مسافر رسول، با دستور جلسه «هفته همسفر»  در تاریخ 25دی ماه98 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

این هفته جشن همسفر است، ما در کنگره چندین جشن مختلف داریم، جشن هایی که بسیار زیبا و پر محتوی هستند و پشت آنها تفکر عمیقی نهفته است. من همسفر به معنای کامل کنگره ای نداشتم ولی پدر مادر عزیزم در واقع همسفران من بودند . چرا که آنها بستری برای من فراهم کردند که بتوانم با آرامش خاطر به سفرم بپردازم و به رهایی و آرامش برسم. ومن از ایشان تقدیر می کنم و حتما هر سال این کار را انجام می دهم 


ادامه مطلب

پیوند محبت بین مسافر و همسفر باید برقرار باشد
دوشنبه 23 دی 1398 ساعت 19:37 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )
جلسه چهاردهم از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس با استادی هسفر علیرضا، نگهبانی مسافر رستم و دبیری مسافر اکبر با دستور جلسه (جشن همسفر) در تاریخ 23 دی ماه 1398 ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

این هفته را به همۀ همسفران و مسافران کنگره 60 به ویژه مهندس و خانوادۀ محترمشان تبریک می گویم. در کنگره همسفر به بال پرواز تشبیه شده است، ولی این موضوع چه وقتی صادق است؟ وقتی که در مرحلۀ اول همسفر به کنگره بیاید و از آموزشهای کنگره استفاده کند و سطح آگاهی خود را بالا ببرد.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


هفته ی جشن همسفر مبارک باد
دوشنبه 23 دی 1398 ساعت 11:46 | نوشته ‌شده به دست محسن محمدی | ( نظرات )

امواجی که رشته های محبت را پدید می آورند، با درخشندگی خیره کننده ای همراهی میشوند تا مواد اولیه زایش و احیای دوباره را فراهم نمایند.

همسفران؛ درخشش شکوهمند شما در عمق تیرگی و ظلمات اعتیاد و در احیای مجدد ما مسافران و کل اعضاء خانواده بسیار ستودنی است.

جشنتان پرشگون باد.         

                                                                                             (مسافران و همسفران نمایندگی شمس)


جلسه هماهنگی اعضا لژیون سردار نمایندگی شمس
شنبه 21 دی 1398 ساعت 19:09 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دور اول سری کارگاه های آموزشی لژیون سردار کنگره 60 ویژه اعضاء نمایندگی شمس در تاریخ 21 دی ماه 98 با استادی مسافر سیروس نگهبانی مسافر حسین و دبیری همسفر طاهره با دستور جلسه «هماهنگی بین اعضاء لژیون سردار نمایندگی شمس» راس ساعت 15:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
قبل از هر  صحبتی از تمام اعضاء نمایندگی شمس بخاطر برگزاری با شکوه جشن گلریزان تشکر می کنم، قطعا اگر یک شعبه رشد می کند تمام اعضاء آن مانند مرزبانان، اوتی، سایت و.... تمامی خدمتگزاران است  که وظایف خود را به خوبی انجام می دهند، لذا رشد شعبه ما هم بخاطر هماهنگی بین اعضاء آن می باشد، در ادامه باید سپاسگزار خداوند باشم که در نمایندگی ما بین 86 نفر دنور در کل نمایندگی ها 6 دنور  مربوط به نمایندگی ما می باشد و اکثر راهنمایان ما عضو لژیون سردار هستند و این اتفاق خیلی خوبی است و نشان از بلوغ فکری اعضاء دارد، یک نکته مهم وجود دارد که اگر مشکلی و مساله ای پیش می آید و یا حتی پیشنهادی دارند حتما با در نظر گرفتن سلسله مراتب موضوع خود را پیگیری نمایند تا به نتیجه برسید و من این قول را می دهم اگر موضوع به من منعکس شود قطعا آن را مرتفع خواهم کرد، از قدیم گفته اند دست باید در آستین بشکند یعنی این که اگر مشکلی وجود دارد باید درون خانواده حل شود و به بیرون منتقل نشود در پایان از آقای حسین نگهبان جلسه می خواهم شرح وظایف نگهبان لژیون سردار را بخوانند تا هر شخصی که می تواند این مسئولیت و خدمت مهم را بپذیرد و در پایان از زحماتی که نگهبان لژیون سردار مسافر آقای حسین سلیمانی که طی یک سال گذشته کشیده اند کمال تشکر را دارم.


در ادامه نگهبان جلسه آماری دقیق از پرداختی های اعضاء لژیون سردار و رشد لژیون سردار ارائه دادند.

تهیه گزارش: مسافر محسن لژیون یازدهم
تهیه عکس: مسافر شمس لژیون دوازدهم
بین همسفر و مسافر یک حریم وجود دارد
شنبه 21 دی 1398 ساعت 18:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر محسن | ( نظرات )

هفتمین جلسه از دور بیست و دوم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 روزهای شنبه در تاریخ 21 دی ماه 98  نمایندگی شمس با استادی همسفر مهراد، نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر محمود، با دستور جلسه «جشن  همسفر»  ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدای سخنانم این روز قشنگ را به اولین همسفر کنگره60 خانم آنی و در ادامه تمامی همسفران تبریک می گویم و امیدوارم هفته خوبی داشته باشیم، در کنگره60 من بعنوان همسفر یادگرفتم که اعتیاد چیست و طبق تعریفی که کنگره ارائه داده است  متوجه شدم مصرف کننده کیست و شخص مصرف کننده یک بیمار است و در اثر مصرف تخریب های متعددی بر جسم و روان خود بوجود آورده است، در ادامه یادگرفتم یک همسفر چگونه در کنار مسافرش باش از آن جایی که عمق بیماری و تخریب ها در مسافران متفاوت است.

ادامه مطلب

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری
چهارشنبه 18 دی 1398 ساعت 19:13 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )

هشتمین جلسه از دور بیست و یکم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شمس با استادی مسافر حسین، نگهبانی مسافر مرتضی و دبیری مسافر رسول، با دستور جلسه «کمک کنگره به من و کمک من به کنگره» تاریخ 18دی ماه1398 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در مورد دستور جلسه ضرب المثلی به یاد می آورم که قدر زر زرگر شناسد  قدر گوهر گوهری. اینکه کنگره چه کمکی به من کرده و من را در چه مسیری پیش می برد و چه نقشی در آن دارد به این ضرب المثل مربوط می شود. چرا که زمانی به این مسائل پی می بریم که بدانم کنگره چه چیزی به من داده است. 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،


اولین کمک کنگره به من این بود که لقب مسافر به من داد.
دوشنبه 16 دی 1398 ساعت 19:59 | نوشته ‌شده به دست saeid khaki | ( نظرات )

جلسه سیزدهم از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس با استادی آقای بهمن، نگهبانی آقای رستم و دبیری آقای اکبر با دستور جلسه (کمک کنگره به من و کمک من به کنگره) در تاریخ 16 دی ماه 1398 ساعت17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شاکرم که قطره ای از اقیانوس بیکران کنگره 60 هستم و خداوند این توفیق را نصیب من کرده است که در جایگاه های مختلف کنگره 60 بتوانم خدمت کنم و آموزش بگیرم. همه دوستان کم و بیش مستحضر هستند که کمک های کنگره به من و امثال من چه بوده است. اولین کمکی که کنگره به من کرد لقب مسافر بود که بعد از سه جلسه مشاوره و وارد لژیون شدن به من داد. 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستور جلسات هفتگی،
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic